שילוט משאיות

שילוט משאיות – הדרך הנכונה לניצול נכון של שטח המשאית

היום כבר כולם יודעים ומכירים את נוהל הפרסום המוצלח: שילוט משאיות הוא ניצול נכון של שטח המשאית. השילוט נעשה בעזרת חומרים איכותיים ומגוונים, ובעזרתם ניתן לשלב את הלוגו של החברה, תמונות, כיתוב מעניין ועוד, וכל אלו יתרונות רבים. שילוט על גבי משאיות הנעשה באמצעות חומרים איכותיים ומתקדמים מספק הגנה מושלמת ומציג משאית יפה, מרשימה, צבעונית ומעניינת.

שילוט משאיות

שילוט ועיטוף משאיות איכותי במסר ממוקד מביא את הלקוחות אליכם, מבלי להתווכח על שטחי פרסום ומיקומם. המשאיות הן פרסומת ניידת שנמצאת בכל מקום, כל הזמן. משאית שמובילה סחורה יש לה את החשיפה הגבוהה והבולטת ביותר בשטח. שילוט משאית בהדפסה איכותית מומלצת לכל חברה שמעוניינת לפרסם את עצמה או מוצר מסוים. שילוט משאיות איכותי מספק שמירה על חיצוניות הרכב ומונע נזקים הנגרמים מקרני שמש חזקה ותנאי חוץ נוספים.

חברות רבות היום בוחרות לפרסם דווקא על משאיות, ועם השנים יותר ויותר חברות מצטרפות אליהן. הסיבה המרכזית היא שמדובר בכמות אנשים עצומה שנחשפת לפרסום המעניין שמושך את העין ונמצא בכל מקום שאליו הולכים. יתרון מובהק בשילוט משאיות הוא עצם היותו זול יחסית לעומת פרסום חוצות ופרסום בבניינים.

 

[justified_image_grid facebook_id=1440770419479527 facebook_album=1452571301632772]


איך עובד תהליך שילוט משאיות? בקלות!

החלק של החברה כולל החלטה על עיצוב השילוט, הוא יכול לכלול לוגו, תמונה, כיתוב עם מסר מסוים, בית הדפוס אחראי על שאר התהליך – מעיצוב השילוט ומיתוג נכון ועד הדבקת המדבקה והתקנה בצורה הטובה ביותר על המשאית.

שילוט משאיות מקצועי

שטח הפרסום על משאיות הוא ענק ולכן לאחרונה שילוט על גבי משאיות הפך להיות פרסום מוביל. זהו למעשה הפרסום הבולט ביותר במיוחד. מדובר בשיטת פרסום חדשנית ומעניינת המעניקה מיתוג שמוביל לרווחים בתווך הקצר.

מה חשוב לבדוק בשילוט משאיות? שמדובר בהדבקה איכותית תוך שימוש בלמינציה קשיחה היוצרת הגנת U.V. הלמינציה הקשיחה שעשויה משכבת ניילון שקופה מספקת תצוגה מבריקה וחדה המדגיש את הכיתוב שעל גבי המדבקה. ככל שהשילוט יהיה איכותי יותר, כך הוא יחזיק יותר זמן מעמד. כמו כן חשוב לוודא שההדבקה נעשית בצורה מדויקת, חלקה וללא בועות ושניתנת עליה אחריות.

Facebook

Facebook