עיטוף רכבים

אולי תתפלאו לדעת אבל כיום ניתן לעשות שימוש בעיטוף רכבים שונים למטרות פרסומיות. למעשה, כיום ניתן להפוך כל רכב לפרסום חוצות נייד שנחשב לאמצעי הפרסום המשתלם והיעיל ביותר. הסיבה לכך פשוטה – עיטוף רכבים מאפשר לכם לחשוף את המותג שלכם באופן מקסימלי לקהל היעד. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לגלות כל מה שרציתם לדעת על עיטוף רכבים.

למעשה, עיטוף רכבים זול יותר משילוט חוצות, מחזיק מעמד יותר זמן מפרסום בעיתון ובשורה התחתונה – פשוט משתלם יותר. עם זאת, כדי לנצל את המדיום באופן אפקטיבי יש לבצע עיטוף רכבים שיהיה גם אסתטי, גם עמיד ובעיקר שימשוך את הלב ואת תשומת הלב של הקהל. לשם כך עיטוף רכבים צריך לעמוד במספר פרמטרים:

  1. גרפיקה – המסר השיווקי שמועבר באמצעות עיטוף רכבים צריך לבלוט מעל מסרים פרסומיים אחרים. לכן, יש להקפיד על הצד הגרפי והוויזואלי של עיטוף רכבים, למשל להתאים את הגרפיקה לסוג הרכב הספציפי (רכב פרטי, אוטובוס, משאית וכו'), להשתמש בגרפיקת תלת-מימדית ועוד.
  2. עמידות – קהל היעד צריך להיחשף למסר הפרסומי לאורך זמן ארוך ככל הניתן, לכן יש לבצע עיטוף רכבים עמיד באמצעות חומרי גלם איכותיים המתאימים לאקלים הישראלי, הדפסה דיגיטלית ברמה גבוהה ששומרת על הרזולוציה ועל החדות של הצבעים, הדבקה מקצועית ומדויקת ועוד.

וזו רק ההתחלה

בטח תשמחו לדעת שכיום תחום עיטוף הרכבים הוא הרבה יותר נרחב ממה שאתם חושבים. למעשה, כיום ניתן לבצע עיטוף רכבים שכולל את גג הרכב וכן עיטוף שכולל חיתוך דקורטיבי. חיתוך זה יכול לכלול חיתוך של אותיות, פסים וכל שילוב אחר בהתאם לדרישות שלכם. האמת היא שכיום ניתן להגשים באמצעות עיטוף רכבים כמעט כל חזון שיווקי, פרסומי ועיצובי ללא תלות ברמת מורכבותו.

אם אתם רוצים להיות ממש בולטים אנחנו ממליצים על עיטוף רכבים שכולל מיתוג חלונות. כיום ניתן למתג חלונות אחוריים וצדדים וזאת הודות לקיומן של מדבקות, הן מדבקות רשת והן מדבקות אטומות. למעשה, הטכנולוגיה באה לשירותכם בתחום עיטוף הרכבים והכל תלוי אך ורק ברצונות שלכם.

Made with b&w logo
Open chat
היי, כאן גלינה מדפוס רשת. אשמח לעזור