הדפסת דגלים

בטח תשמחו לדעת שכיום ניתן לבצע הדפסת דגלים בגדלים ובמידות שונות, למשל דגלים לרכב, דגלים לאתרי בניה ועוד. למעשה, הדפסת דגלים היא משימה לכל השנה ולא רק ליום העצמאות ויש להתאימה לכל לקוח, למשל מבחינה גרפית, מבחינת גודל, כמות, מידה ועוד וכמובן מבחינת זמן אספקה.

אולי תתפלאו אבל כיום ניתן להדפיס על דגלים ממגוון חומרים, למשל פוליאסטר ארוג או סרוג, משי, סאטן ועוד והבחירה תלויה אך ורק בכם. כמו כן, ניתן לבחור את רמת הגימור של הדגלים, למשל לצרף לדגלים שרוולים שיאפשרו את תלייתם על גבי מוט, לצרף טבעות שיאפשרו תלייה באמצעות חבלים, לחזק אותם באמצעות תפר כפול, להדפיס עליהם באמצעות הדפסה דיגיטלית ועוד.

למעשה, כיום ניתן להדפיס דגלים כמעט לכל מטרה, למשל דגלים לפרסום חברות עם לוגו החברה, דגלים של מוסדות שונים, דגלים של מדינות שונות, דגלים של קבוצות ספורט ועוד. אולי תתפלאו לדעת אבל בתחום הדגלים הגודל לא קובע ויש 4 גדלים נפוצים:

  1. דגל לרכב – דגל בגודל 30*40 סנטימטר. דגל זה מתאים גם לנפנוף בכנסים, הפגנות או אירועי ספורט הודות לעובדה שהוא תפור עם שרוול וכולל מקל, כך שניתן הן להחזיק אותו ביד והן לחבר אותו לרכב.
  2. דגל במידה קלאסית – דגל בגודל 80*110 סנטימטר. דגל זה מתאים להנפה מעל אתרי בניה ובאירועים חגיגיים שונים
  3. דגל במידה גדולה  – דגל בגודל 110*150 סנטימטר
  4. דגל במידת ענק (דגל הנפה) –  דגל בגודל 160*220 סנטימטר

עם זאת, כיום ניתן להזמין הדפסה על דגלים כמעט בכל גודל וכמעט בכל מידה. כמו כן, כיום ניתן להדפיס דגלים על בד חסין מאש ודגלי אורך (דגלים סיניים) בגדלים שונים, למשל 1*2 מטר או 1*3 מטר. דבר אחד בטוח – כדאי שתבטיחו שגם לכם יהיה דגל ביום העצמאות הבא.

Made with b&w logo
Open chat
היי, כאן גלינה מדפוס רשת. אשמח לעזור